Has Yıldız Otomotiv

Hizmetlerimiz

Tamir ve Bakım

Otomobiller kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde çeşitli problemlerle karşılaşabilir. Aracımdan farklı bir ses geliyor, arıza lambaları yanıyor, çalışmıyor/zor çalışıyor, frenleri sorun çıkarıyor gibi aklınıza gelen tüm belirtiler sizi servisinize yönlendirecektir. Bu yönlendirmede önemli olan profesyonel, tecrübeli, kaliteli bir servisle çalışmaktır. Hasyıldız Otomotiv, uzun yıllar Mercedes Yetkili Servis olarak verdikleri hizmette edindikleri tecrübelerle bugün özel servis olarak kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

 

Hasyıldız Otomotiv, son teknoloji arıza tespit cihazları ile aracınızın her arızasını hızlı bir şekilde tespit ederek tamir ve bakımını gerçekleştirir. Tamir edilemeyecek durumda olan parçalarda araç sahibiyle iletişimde olarak parça değişimi de yapabilen servisimizde yapılan her işlem kayıt altına alınır ve bir dahaki bakım döneminde değerlendirilir.

 

Siz de aradığınız Eskişehir Mercedes ustası ile tanışmak, aracınızı güvenilir bir servise teslim etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hasyıldız Otomotiv İletişim Bilgileri

Adres: 75. Yıl Mah. 11231 Sokak. No:65 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 228 05 14

Gsm: 0532 782 01 23

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım